O spoločnosti Euroklíma, s.r.o.

Sme firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 2006, avšak jej korene siahajú až do roku 1999. Naším hlavným cieľom je zapezpečenie kompletnej starostlivosti o zákazníka od prvostného návrhu zariadenia a riešenia montáže, cez samotnú montáž, záručný a pozáručný servis, opravy, správu zariadenia v oboroch VZT, CHL, UK a REK.

Hlavným pôsobiskom firmy je Bratislava a Nitra, avšak nebránime sa prácam aj mimo týchto miest a jazdíme po celom Slovensku.

Naše podnikanie spočíva v čestnosti voči zákazníkom a obchodným partnerom. Tvoríme dlhodobý priateľský vzťah, na základe ktorého sa zákazník, odberateľ, alebo obchodný partner vždy rád vráti s akoukoľvek požiadavkou, alebo dotazom.

Naša spoločnosť sa zaoberá:

- predajom, montážou, servisom klimatizačných zariadení a chladenie
- predajom, montážou, servisom vzduchotechnických zariadení a príslušenstva
- predajom, montážou, servisom odvlhčovania, rekuperácie alebo iných zariadení pre úpravu, alebo distribúciu vzduchu
- distribúciou a poradentsvom v oblasti klimatizácií, vzduchotechniky, odvlhčovania a rekuperácie
- kompletnú správu VZT, CHL, KJ, REK a UK v rezidenčnej, priemyselnej alebo komerčnej sfére
- projektovou dokumentáciou a návrhu zariadenia
- opravou a servisom všetkých zariadení pre úpravu a distribúciu vzduchu
- návrhom zariadenia

Zaoberáme sa dovozom vzduchotechnických zariadení a ventilátorov Fischbach Luft und Ventilatorentechnik a Nicotra Gebhardt Okrem týchto dvoch uvedených značiek vieme ponúknuť zariadenia od iných výrobcou pôsobiacich na SK trhu, prípadne blízskom medzištátom trhu.

Veľkými skúsenosťami sa môžme pýšiť v oblasti rotačných priemyselných rekuperátorov značky Klingenburg. Za obdobie pôsobenia našej spoločnosti sme dodali, namontovali, opravili a vyservisovali desiatky kusov rotačných rekuperátorov. Okrem značky Klingenburg máme menšie skúsenosti so značkami RotoTherm, Enventus a iné.

Naším zákazníkom šetríme finančné prostriedky, pretože na miesto výmeny celého rekuperátora sa snažíme nájsť ideálne riešenie opravy rotora a rotačného kolesa. Pomocou špeciálneho softwaru navrhujeme veľkosť rekuperátora a výšku vĺn rotora pre každú zákazku samostatne.


Začiatkom roka 2013 sme založili nový e-shop pre naších zákazníkov. V tomto e-shope nájdete široký sortiment v oblasti klimatizácií, ventilátorov, sušičov vlasov, rúk, dávkovačov mydla, odlvhčovačov, tepelných čerpadiel a iných zariadení. Súčasťou eshopu sú dobré ceny niekdy až s 30 % zľavou na jednotlivý tovar. Eshop je prevádzkovaný spoločnosťou Euroklíma, s.r.o.
Jednotlivé zariadenie je možné objednať bez regitrácia a s registráciou.
Tovar je posielaný kurierom, Slovenskou poštou, môžte si ho vyzdvihnúť osobne v Bratislave na našej predajni, alebo pri objednaní montáže je tovar prinesený našími montážnymi pracovníkmi a je v ten istý čas namontovaný. Pri objednaní montáže sa cena za dopravu neúčtuje, pokiaľ je miesto doručenia v blízskosti Bratislavy, prípadne Nitry a Trnavy (všetko závisi od dohody).

Záruka na všetký zariadenia je stanovená výrobcom - 24 (36) mesiacov. Záruka na montážne práce a inštalačné práce je 60 mesiacov. Všetký objednávky sú závezné, nie je možné ich zrušenie, iba v ojedinelých prípadoch.