Produkty: Vetranie - vzduchotechnika - klimatizácia.


Klimatizácie

images/ikony/nastenna_ikona.jpg

Nástenné klimatizácie.

Nástenné klimatizácie určené do bytov, rodinných domov, kancelárií, serverovní a iných priestorov. Nástenné klimatizácie zaručujú najvyšší komfort a pohodlie. Vďaka svojmu dizajnu sú použitelné pre každý priestor.
Zobraziť viac

images/ikony/mobilna_ikona.jpg

Mobilné klimatizácie.

Mobilné klimatizácie zaručia príjemnú teplotu, tam kde to práve potrebujete. Pomocou otáčajúcich koliečok viete s ňou ľahko manipulovať. Vďaka svojej technológii nie je potreba vylievať nádobu na kondenz.
Zobraziť viac


Vzduchotechnika

images/ikony/vzduchotechnika_ikona.png

Vetranie - vzduchotechnika.

Vzduchotechnika zapäzpečí výmenu, prívod čerstvého vzduchu alebo odvod vo Vašom rodinnom dome, byte, priemyselnom objekte, gastrozariadenia, športoviskách či kancelárskych priestoroch.
Zobraziť viac

images/ikony/ventilator_ikona.jpg

Ventilátory.

Vyberte si z ponuky ventilátorov do rezidenčnej, komerčnej a priemyselnej sféry. Navrhneme Vám ventilátor na mieru, od mnohých svetových výrobcov ventilátorov, ako napr. Vortice, Systemair, Fischbach, Nicotra-Gebhardt, Multi-VAC, Elektrodesign a iný.
Zobraziť viac


Odvlhčovače

images/ikony/odvlhcovace_ikona.jpg

Odvlhčovače.

Mobilný odvlhčovač je navrhnutý pre odvlhčovanie menších a stredne veľkých miestností. Odvlhčovače majú v sebe zabudovanú nádržku na kondenzát. Sú jednoducho manipulovateľné a prenostné.
Zobraziť viac


Tepelné čerpadlá

images/ikony/tepelnecerpadlo_ikona.jpg

Tepelné čerpadlá.

Tepelné čerpadlo zaručuje pohodlie tepla, prípadne chladu s vysokou úsporou elektrickej energie. Tepelné čerpadlá sú alternatívne zariadenia pre výrobu tepelnej energie v porovnaní s jej klasickou výrobou.
Zobraziť viac


VRV Systém a priemyselné chladenie

images/ikony/chiller_ikona.jpg

VRV Systém a priemyselné chladenie.

VRV systém je určený pre väčšie objekty s väčším počtom miestností. Priemyselné chladenie vody zaručuje ideálnu teplotu pre Váš priemyselný, výrobný a komerčný objekt.
Zobraziť viac